foto blog
Głośne czytanie "Basia i przedszkole" {Archiwum}
14 września 2010
Relacja z wydarzenia
Bohaterka książek Basia zyskuje coraz większą liczbę małych fanów. Na głośnym czytaniu zjawiło się sporo maluchów, które po wysłuchaniu bajki zabrały się za kolorowanie ubranek dla Basi. Jak wiadomo Basia nosi wszystko w paski, więc było co kolorować.

Opis imprezy

Basia lubi przedszkole, wciąż jednak nie ma prawdziwego przyjaciela. A może przyjaciel jest tuż obok, tylko ona go nie dostrzega...

zobacz inne książki serii o Basi w naszej księgarni

Każdy rodzic w swoim dziecku odnajdzie cząstkę Basi. Na podstawie jej przygód będzie mógł poszerzyć wiedzę swojego dziecka, pokazać, jak poradzić sobie w trudnych sytuacjach i pomóc mu zrozumieć otaczający go świat. Świat Basi jest atrakcyjny dla dzieci, bo jest im bliski, zrozumiały, a do tego opisany świetnym językiem współczesnym.

Po głośnym czytaniu plastyczne zabawy przebieranki - ubieranki z Basią.

Wydawca serii - Lektorklett - przekazał nam gadżety z Basią. Bardzo dziękujemy i z wielką przyjemnością będziemy je sukcesywnie rozdzielać wśród uczestników wszystkich spotkań głośnego czytania serii o Basi.

Zapraszamy dzieci małe i duże. Wstęp wolny.

Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń