foto blog
Gawęda o lalkach - wyjątkowe warsztaty teatralne {Archiwum}
15 listopada 2010
Relacja z wydarzenia

To były warsztaty teatralne inne niż wszystkie. Tym razem gościliśmy pana Andrzeja Pietrzaka, który od 20 lat pracuje na stanowisku konstruktora lalek w teatrze Baj Pomorski. Dzieci mogły poznać konstrukcje i sposoby pracy z lalką.


Opis imprezy

Podczas poniedziałkowych warsztatów teatralnych wyjątkowo będziemy gościć w Cafe Bajarka pana Andrzeja Pietrzaka, który od 20 lat pracuje na stanowisku konstruktora lalek w teatrze Baj Pomorski. Przez ten okres wykonał lalki i konstrukcje do około 100 przedstawień. Współpracował z największymi polskimi reżyserami i scenografami. Jest jednym z nielicznych w Polsce specjalistów, którzy mają na swoim koncie wykonanie wszystkich gatunków lalek teatralnych, włączając w to jedne z najtrudniejszych w realizacji – marionetki. Od wielu lat prowadzi on regularne autorskie warsztaty teatralne z dziećmi i młodzieżą.

Warsztaty teatralne w Cafe Bajarka mają już stałe grono uczestników. Tylko 15 listopada możemy poszerzyć nasze kameralne grono odbiorców.

Podczas spotkania dzieci będą miały możliwość zapoznania się prawdziwymi lalkami teatralnymi, zobaczyć ich konstrukcję, poznać metody pracy aktora z lalką. Każdy uczestnik warsztatów samodzielnie wykona prawdziwą lalkę, wykorzystując proste elementy i oczywiście zabierze ją ze sobą do domu.

Mamy tylko kilka wolnych miejsc.

Obowiązuje kolejność zapisów. Wstęp 15.00
Osoby zainteresowane warsztatami prosimy o kontakt z personelem Cafe Bajarka.

Wstp doroli: 15,00 dzieci:
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń