foto blog
Kici kici miau czyli spotkanie z kotami {Archiwum}
17 lutego 2011
Relacja z wydarzenia
W Cafe Bajarka niezwykle miło było gościć Liwię kocią terapeutkę. Na spotkanie nie dotarł Gucio, który jako pierwszy w Polsce kot zapoczątkował ruch felinoterapii, dopadł go katar:-)
Przybyło kilkadziesiąt pociech wraz z rodzicami, pragnących zabawić się z tymi niezwykłymi kotami. Dzieci dzielnie uczestniczyły w zajęciach, śpiewały piosenki o kotach, rysowały laurkę dla Liwii i oczywiście z czułością głaskały miękkie kocie futerko. Liwia jak na prawdziwą terapeutkę przystało dzielnie znosiła dziecięce szczere czułości.

Opis imprezy

Zapraszamy na niezwykłe spotkanie z kocimi terapeutami oraz panem Mirosławem Wende, który od lat zajmuje się felinoterapią.
Koty są lubiane za ich naturę, przymilne mruczenie, mięciutkie futerko na tym jednak nie kończą się ich możliwości. Koty potrafią pomagać osobom chorym, nadpobudliwym, zalęknionym, są wiernym i cierpliwym przyjacielem.

W Cafe Bajarka będzie nam niezwykle miło gościć Gucia, pierwszego w Polsce kociego terapeutę, który zapoczątkował ruch felinoterapii. Poznamy również pierwszą damę kociej terapii Livię, która potrafi uspokoić i wprawić w dobry nastrój każdego oraz niezwykle spokojnego Sunny.

Podczas spotkania będziemy śpiewać, bawić się i poznawać z kocich przyjaciół.

Kto lubi koty, podróże i śpiew niechaj przybywa.

Uczestnicy spotkania otrzymają miesięcznik "Kocie sprawy" z artykułami o kotach i felinotrapii.
Czas trwania spotkania: do 60 minut
Wstęp wolny

Wejście na salę w obuwiu zastępczym lub na boso. Ochraniacze na buty są dostępne w naszej szatni.

Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: filenoterapia
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń