foto blog
Zmień pieluszkę - bijemy rekord Guinnessa, dołącz do nas! {Archiwum}
23 kwietnia 2011
Relacja z wydarzenia
W sobotę 23 kwietnia zmienialiśmy maluchom pieluszki. Niestety rekordu Guinnessa pobić się nie udało, dzień świąteczny nie sprzyjał takim spotkaniom. Pomimo tego jednak kilkoro stałych naszych klientów nie zawiodło. O godzinie 18:00 zbiorowo przebraliśmy nasze maluchy. Akcję nagrywała TVN 24 i można nas było oglądać 24 kwietnia w porannym serwisie informacyjnym. Słodkości w postaci prze-pysznych mufinek z marcepanowymi pieluszkami dostarczyła zdolna mama Angelina. Bardzo dziękujemy wszystkim biorącym udział w akcji i zapraszamy na kolejne.

Opis imprezy

Rekord Guinnessa w eko pieluszkowaniu!
W sobotę 23 kwietnia o 18.00 naszego czasu na całym świecie rodzice będą przewijać swoje maluchy w pieluszki wielorazowe! Razem ustanowimy nowy Rekord Guinnessa! W Polsce dołączyły do akcji takie miasta jak: Warszawa, Kraków, Lublin, Bytom, Opole, Gdańsk,Poznań, Łódź. Teraz czas na Toruń

Pieluszki wielorazowe już dawno pożegnały się ze stara tetrą i brzydką ceratką. Dzisiaj są ładne, zdrowe, ekologiczne i modne! Pomóżmy im zabłysnąć na światowych wybiegach... i w domowych wiosennych ogródkach. Świętujemy Dzień Ziemi 2011 i wprowadzamy pieluszki wielorazowe do Światowej Księgi Rekordów Guinnessa!

JAK USTANOWIĆ REKORD?
1.O godzinie 18:00 musimy zebrać 25 maluchów (każdy z jednym opiekunem) do zbiorowego przewijania.

2. każde dziecko musi być przewijane z pieluszki wielorazowej w pieluszkę wielorazową, dostępną na rynku. Niestety surowe reguły Światowych Rekordów Guinnessa nie pozwalają na użycie domowo wykonanych pieluszek.

3. Wszystkie dzieci powinny mieć 99 cm lub mniej.

4. Każde dziecko musi być przewijane tylko przez jedną osobę dorosłą.

Przybywajcie do Cafe Bajarka na zbiorowe przewijanie maluchów w eko-pieluchy.

Zapraszamy w sobotę już od 10:00 ale rekord bijemy o 18:00

Na miejscu bezpieczny przewijak, miękkie maty i dmuchawa ciepłego powietrza w razie potrzeby.

Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: akcja ogólno-światowa
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń