foto blog
Śniadanie na trawie z Cafe Bajarką {Archiwum}
28 maja 2011
Relacja z wydarzenia
Śniadanie na trawie jak zawsze pełne wrażeń. Spełnialiśmy wszelkie życzenia dotyczące dziecięcych makijaży, a wyobraźnia maluchów granic raczej nie miała. Atrakcją i największym powodzeniem cieszyły się domek i autko z "trzymyszy", które dzieci chętnie kolorowały. Raczyliśmy wszystkich prze pysznymi firmowymi krówkami, ciasteczkami i herbatką. 

Opis imprezy

Cafe Bajarka udaje się na "Śniadanie na trawie". I nie będziemy wcale leniuchować! Zapraszamy wszystkie dzieci małe i duże wraz z rodzicami, opiekunami, babciami i dziadkami do wspólnych zabaw. Przez cały dzień będą czekać na was konkursy z nagrodami i sporo atrakcji. Oto co przygotowaliśmy dla was na ten dzień:

10:00 do 11:00 Śniadanie u Tiffaniego.
Zapraszamy na śniadanie we wspólnym gronie. My zapewniamy ciepłą herbatkę, ciasteczka, miękkie kocyki i dużo dobrego humoru. Jeśli macie ochotę dołączcie do nas, możecie też przynieść swoje ulubione smakołyki, chętnie ich posmakujemy.

11:30 do 12:30 Wycieczka autem z trzema myszami

Zabawy plastyczne z dużym kartonowym autem. Należy auto złożyć, przyozdobić i udać się w podróż. Na wycieczkę wproszą się aż trzy myszki. Dokąd razem dojedziemy? Tam, gdzie poniesie nas wyobraźnia.

13:00 do 13:30 Zabawy z głosem i chustą
Zabawy śpiewno-muzyczne z wykorzystaniem chusty animacyjnej. Śpiewnych głosów użyczą Ola i Iza z Bałkany Śpiewają.

15:00 do 16:00 Puk, puk kto tam mieszka?
Budujemy kartonowy domek. Każda para rąk się przyda. Domek trzeba pięknie pokolorować i przysposobić do zamieszkania. Uwaga! Na dachu zamieszkają małe ptaszki.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia Cafe Bajarki na Starym Rynku. Wstęp wolny.

Kartonowe zabawki ufundował producent

Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Stary Rynek w Toruniu
Typ: animacje dla dzieci
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń