foto blog
Bolek i Lolek zapraszają do zabawy {Archiwum}
8 czerwca 2011
Relacja z wydarzenia
Bolka i Lolka przedstawiać nie trzeba nikomu. Spotkanie rozpoczęliśmy od głośnego czytania, tym razem czytała dzieciom Ola. Maluchy dzielnie rysowały przygotowane kolorowanki oraz wielki plakat. A na koniec wspólne zdjęcie z buzią w plakacie.
Opis imprezy
Bolek i Lolek to bohaterowie kultowej bajki z lat 60-tych. Duet bohaterów zdobył sympatię młodych i starszych widzów. Filmy z ich udziałem odniosły wielki sukces, były emitowane w wielu krajach na wszystkich kontynentach.
Zapraszamy do zabaw z Bolkiem i Lolkiem w Cafe Bajarka. Zaczniemy od głośnego czytania jednej z przygód Bolka i Lolka. Sprawdź książki o Bolku i Lolku w naszej księgarni...

Następnie wspólnie pokolorujemy kartonową planszę z bohaterami bajki. Plansza posiada otwory na głowy. Uwaga prosimy o przygotowanie śmiesznych min kiedy będziemy robić wam zdjęcia!

Wraz z wydawcą nowej serii książek o Bolku i Lolku zapraszamy do udziału w konkursie. Organizatorem konkursu jest: mini mini, cyfra +, wydawnictwo Znak. Do wygrania 150 nagród:

 
Aby wziąć udział w konkursie należy:
- narysować dowolną techniką portret Bolka i Lolka a na odwrocie pracy zamieścić imię, nazwisko, adres i wiek autora
- należy dostarczyć prace do Cafe Bajarka najpóźniej do 08.06.2011do godziny 19.00
- prosimy o dołączenie do pracy oświadczenia
Regulamin konkursu do wglądu na miejscu w Cafe Bajarka.
Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: konkurs z nagrodami
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń