foto blog
Klub Zwierciadła: Miłosz Brzeziński „o mądrym porządkowaniu czasu"  {Archiwum}
28 października 2011
Relacja z wydarzenia
Pierwsze spotkanie Klubu Zwierciadła za nami. Spotkanie z  Miłoszem Brzezińskim wszyscy uznaliśmy za REWELACYJNE. Z humorem i satyrą dowiedzieliśmy się wielu prawd o życiu, biznesie i o nas samych. Atmosfera jaka powstała podczas spotkania była niesamowita, miło nam będzie gościć kolejnych autorów artykułów "Zwierciadła".

Opis imprezy

Kluby Zwierciadła od lat zrzeszają miłośników magazynu Zwierciadło. Powstały wiele lat temu z inicjatywy samych czytelniczek, które zainspirowane tematami poruszanymi na łamach magazynu, poczuły potrzebę osobistych spotkań i wymiany doświadczeń. Kluby stanowią doskonałą okazję do podzielenia się swoimi refleksjami na temat problemów poruszanych w artykułach, do szczerej rozmowy, wymiany myśli, a także opinii o wszystkim, co dotyczy naszego życia.

Klub Zwierciadła ma również swoje miejsce w Cafe Bajarka w Toruniu. Miło nam zaprosić was na pierwsze spotkanie. Naszym gościem będzie Miłosz Brzeziński - psycholog biznesu znany z regularnego uczestnictwa w programach DzieńDobry TVN, Kapitalny Pomysł, CNBC Biznes,TVN24, TVN Style, gdzie komentuje aktualne wydarzenia z perspektywy psychologii i stylu życia. Autor książki "PRacować i nie zwariować". Rozpoznawalny po tym, że zjawiska psychologiczne i społeczne prezentuje z satyrą i humorem.
Podczas pierwszego spotkania w Klubie Zwierciadła dowiemy się jak mądrze zarządzać czasem.

Każdy Klub Zwierciadła ma swojego koordynatora, w Cafe Bajarka jest nim:
Hanna Lewandowska (kontakt do koordynatora listdohani@gmail.com)

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Z uwagi na bardzo duże zainteresowanie zmuszeni jesteśmy zamknąć listę osób chętnych na spotkanie.

Nasza koordynatorka już organizuje kolejne spotkania z ciekawymi osobami Zwierciadła, informacje o terminach i tematach spotkań pojawią się wkrótce na naszej stronie.

Wstp doroli: dzieci: bezpłatnie BRAK MIEJSC
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: spotkanie z autorem
Impreza przeznaczona dla:
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń