foto blog
Czytanie z dynią w tle {Archiwum}
26 października 2011
Relacja z wydarzenia
Biegnij dynio, biegnij, trzymaj się swej dróżki! – tak woła do osłupiałych ze zdziwienia bestii, tocząca się drogą dynia. Kto jest w jej wnętrzu, kpiąc sobie z wilka, niedźwiedzia i lwa?
Już wszyscy znamy odpowiedź; to dzielna babcia wykiwała wilka, niedźwiedzia i lwa.

Kasia Klejna jak zawsze przeczytała dzieciom książkę jak zawsze czarująco. Maluchy z uwagą wysłuchały całej historii. Wszyscy wykonali dyniowe maski, udało nam się nawet wykonać wspólne maskowe zdjęcie.

Opis imprezy
Zapraszamy na głośne helloweenowe czytanie z dynią w tle. Poznamy niesamowitą historię pewnej dyni.
Hej, dana, dana, nie widziałam pani, nie widziałam pana, ani staruszka, ani staruszki. Biegnij dynio, biegnij, trzymaj się swej dróżki! – tak woła do osłupiałych ze zdziwienia bestii, tocząca się drogą dynia. Kto jest w jej wnętrzu, kpiąc sobie z wilka, niedźwiedzia i lwa?

Biegnij dynio, biegnij
Opowiadanie napisane jest wartkim, żywym językiem. Historia daje wiele możliwości interpretacyjnych i animacyjnych, zwłaszcza teatralnych. Twórcą ilustracji jest André Letria, portugalski artysta uhonorowany wieloma nagrodami. Jego charakterystyczne, wyraziste, odrobinę prowokacyjne postaci nakreślone są z wielką ekspresją i humorem.


sprawdź tą książkę w naszej księgarni...
Książkę przeczyta nam Kasia Klejna, wydawca serii OQO.
To jeszcze nie koniec helloweenowych atrakcji. W Cafe Bajarka czekają też piękne dynie do zabaw plastycznych i inne atrakcje przygotowane przez wydawcę.

Wstęp wolny. Zapraszamy
Wstęp wolny dotyczy sali, w której odbywa się głośne czytanie.
Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: głośne czytanie
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń