foto blog
Pozwólcie nam się przywitać {Archiwum}
20 października 2011
Relacja z wydarzenia
Pierwsze spotkanie Klubu Mam w Cafe Bajarka możemy uznać za bardzo udane. Przybyło 30 mam z maluchami. Spotkanie świetnie poprowadziła Natalia Waloch z gazety Wyborczej, a zaproszone ekspertki czyli lek. Urszula Bernatowicz-Łojk i mgr Janina Wroniecka z toruńskiego oddziału położniczego odpowiadały na wiele pytań. Nie zdążyliśmy poruszyć wszystkich tematów, konieczne jest więc kolejne spotkanie.

Opis imprezy

Zapraszamy przyszłe mamy i rodziców małych dzieci na spotkanie Klubu Mam. To otwarte spotkania, na których świeżo upieczone mamy i kobiety w ciąży wymieniają się doświadczeniem, mogą porozmawiać o lękach, radościach. Każde spotkanie ma swój temat przewodni i ekspertów, którzy odpowiadają na pytania uczestniczek.
Podczas pierwszego spotkania porozmawiamy o nowych standardach okołoporodowych w toruńskim szpitalu oraz "terrorze" laktacyjnym. Mamy w ciąży dowiedzą się czego można się spodziewać na porodówce, co daje dotyk skóra do skóry i jak ważne są pierwsze chwile spędzane z dzieckiem po porodzie. Poruszymy również temat laktacyjny, czy karmić piersią i jak długo.
W roli eksperta wystąpi lek. Urszula Bernatowicz-Łojko (Konsultant Laktacyjny IBCLC), całość spotkania poprowadzi Natalia Waloch z Gazety Wyborczej.

Klub Mam organizowany jest w ramach akcji "Rodzić po ludzku", która odbywa się pod hasłem "Pozwólcie nam się przywitać". Spotkania Klubu Mam w Cafe Bajarka obejmuje swoim patronatem Gazeta Wyborcza.Formuła spotkania jest otwarta, liczymy na aktywną dyskusję.
Drodzy rodzice, podczas spotkania zapewniamy opiekę animatorki nad dziećmi od 3 lat. 

Wstęp wolny.
Wejście na salę w obuwiu zastępczym lub ochraniaczach (dostępne w naszej szatni)

Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: spotkanie Klubu Mam
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń