foto blog
Klub Mam spotkanie drugie {Archiwum}
24 listopada 2011
Relacja z wydarzenia

To już kolejne spotkanie Klubu Mam. Tym razem gościem Gazety Wyborczej i Natalii Waloch była pani Halina Gorzelak, psycholog i konsultant laktacyjna. Rozmawialiśmy o tym, co ciężarnym oraz młodym mamom w duszy gra. Czy z bólu porodowego można umrzeć? Dlaczego nie jestem szczęśliwa, choć właśnie urodziłam tak oczekiwane dziecko? Fajnie, że mam rodzinę, ale czy już zawsze będę musiała myśleć bardziej o innych niż o sobie? Spotkanie jak zawsze udane i mamy nadzieję pomocne dl wielu mam.


Opis imprezy

Zapraszamy przyszłe mamy i rodziców małych dzieci na spotkanie Klubu Mam. To otwarte spotkania, na których świeżo upieczone mamy i kobiety w ciąży wymieniają się doświadczeniem, mogą porozmawiać o lękach, radościach. Każde spotkanie ma swój temat przewodni i ekspertów, którzy odpowiadają na pytania uczestniczek.
Tym razem naszym gościem będzie psycholog i konsultantka laktacyjna Halina Gorzelak ze szpitala im. Biziela w Bydgoszczy. Rozmawiać będziemy o rozterkach i problemach psychologicznych mam oraz kobiet, oczekujących na dziecko.

Główne zagadnienia:
- strach przed bólem porodowym - jak nad nim zapanować? gdzie szukać pomocy?
- baby blues, czyli ciężki czas tuż po porodzie: dlaczego czuję się tak źle, skoro powinnam być szczęśliwa? czy jestem złą matką, skoro nowo narodzone dziecko mnie nie cieszy? chcę, żeby bliscy mi pomogli, ale nie wiem jak.
- trudności z nowym trybem życia: jestem ciągle zmęczona, nigdzie nie wychodzę, nie mamy z mężem czasu dla siebie - czy moje życie się skończyło?

 Spotkanie poprowadzi Natalia Waloch z Gazety Wyborczej.

Klub Mam organizowany jest w ramach akcji "Rodzić po ludzku", która odbywa się pod hasłem "Pozwólcie nam się przywitać". Spotkania Klubu Mam w Cafe Bajarka obejmuje swoim patronatem Gazeta Wyborcza.Formuła spotkania jest otwarta, liczymy na aktywną dyskusję.
Drodzy rodzice, podczas spotkania zapewniamy opiekę animatorki nad dziećmi od 3 lat. 
Wstęp wolny.
Wejście na salę w obuwiu zastępczym lub ochraniaczach (dostępne w naszej szatni)
Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń