foto blog
Pieczenie ozdobnych pierniczków i wizyta Mikołaja {Archiwum}
23 grudnia 2011
Relacja z wydarzenia
Tuż przed Wigilią upiekliśmy wraz z dziećmi całą masę pierników. Było ugniatanie, wałkowanie, wykrawanie i pieczenie.  Cafe Bajarka wypełniła się zapachem cynamonu i korzennych pierniczkowych przypraw. Wszyscy dzielnie lukrowali i ozdabiali swoje dzieła. Odwiedził nas również Mikołaj, każdy maluch otrzymał od niego pysznego lizaka.

Opis imprezy

Zapraszamy na pachnące świąteczne warsztaty połączone z wizytą Świętego Mikołaja. Wprowadzimy dzieci w bardzo świąteczny nastrój. Zaczniemy od pieczenia ozdobnych pierniczków. Cafe Bajarka wypełni się zapachem cynamonu i korzennych pierniczkowych przypraw. Każdy mały uczestnik warsztatów zostanie wyposażony w kucharską czapę, do dyspozycji maluchów będą: masa na piernikowe ciacha, wałki i foremki, kolorowe lukry i posypki.
Uwaga! Sam Święty Mikołaj złożył specjalne na jeden wyjątkowy pierniczek, który ozdobi Mikołajową choinkę.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy spotkania pomogą przy produkcji tego super pierniczka. Święty Mikołaj obiecał zobaczyć nasze piernikowe dzieła i odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników spotkania. Oby spodobał się Mikołajowi nasz super pierniczek, liczymy na słodkie podarunki z worka na prezenty. Nie zabraknie oczywiście sporej dawki ruchu i dobrej zabawy. Oj będzie się działo. Zapraszamy.

Sesja foto z wydarzenia na płycie CD oraz zdjęcie (A4) dziecka z Mikołajem w kolorowej ramce = 35zł
Prosimy zainteresowanych sesją foto o wcześniejsze zgłoszenia.

Wejście na salę w bucikach zastępczych lub ochraniaczach (dostępne w naszej szatni)

Wstp doroli: 25 zł dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: mamy jeszcze 5 wolnych miejsc!
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń