foto blog
Zabawy kulinarne dla dzieci {Archiwum}
3 grudnia 2011
Relacja z wydarzenia
Pierwsze warsztaty kulinarne z Koko Chef w Cafe Bajarka. Małe kuchciki wyposażone w czapy dzielnie pomagały, zjadając to co sami stworzą. A wiadomo, że zrobione samodzielnie smakuje najlepiej. Nie zabrakło smakowania zdrowych produktów i małej lekcji slow food.

Opis imprezy

Zapraszamy na niesamowite warsztaty kulinarne dla dzieci z Klaunem Koko. Świat wesołej i kolorowej kuchni dla tych, którzy chcą poznać tajniki zdrowego i pełnowartościowego gotowania w duchu slow food. Będziemy mieszać, ucierać, kroić, gotować,  miksować, no i oczywiście zjadać to co sami zrobimy.

Podczas warsztatów dzieci będą miały okazję przekonać się, że własnoręcznie przygotowany posiłek może być smaczniejszy niż baton ze sklepu czy fast – food, i że nie wszystko musi być z torebki czy pudełka. Warsztaty są świetną okazją aby oprócz przyrządzania potraw, nauczyć się wielu pożytecznych umiejętności i zdobyć wiedzę chociażby z geografii, chemii, czy historii.

Zapraszamy jadków oraz nie-jadków na kulinarne szaleństwa pod okiem wykwalifikowanego technologa żywności i animatora zabaw czyli Klauna Koko.

Ilość miejsc ograniczona. Warsztaty odbędą się po zebraniu minimum 7 osób (maksimum 10 osób)
Ze względu na konieczność przygotowania odpowiedniej ilości świeżych produktów obowiązuje przedpłata osobiście w Cafe Bajarka lub przelewem na konto (nr konta wysyłamy mejlem).

Wstp doroli: 39 zł dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: warsztaty kulinarne
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat
5–7 lat
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń