foto blog
Klub Zwierciadła: Tomasz Jastrun "Półświatek mężczyzn i kobiet" {Archiwum}
9 grudnia 2011
Relacja z wydarzenia
Spotkanie z Tomaszem Jastrunem pełne było szczerości i prze sympatycznej atmosfery jaką stworzył mistrz. Gawędziarz, felietonista, człowiek ciekawy, wrażliwy takie opinie usłyszeliśmy po spotkaniu od uczestników Klubu Zwierciadła. 

Opis imprezy

Kluby Zwierciadła od lat zrzeszają miłośników magazynu Zwierciadło. Stanowią doskonałą okazję do podzielenia się swoimi refleksjami na temat problemów poruszanych w artykułach, do szczerej rozmowy, wymiany myśli, a także opinii o wszystkim, co dotyczy naszego życia.

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Zwierciadła. Tym razem będziemy rozmawiać o półświatku mężczyzn i kobiet, a spotkanie poprowadzą: Tomasz Jastrun - polski poeta, prozaik, eseista, reporter, krytyk literacki oraz Hanna Lewandowska liderka Klubu Zwierciadła w Toruniu.

Tomasz Jastrun był felietonistą paryskiej „Kultury”, gdzie publikował pod pseudonimami Witold Charłamp i Smecz. Na jej łamach rozpoczął serię felietonów „Z ukosa”, które następnie kontynuował w „Rzeczpospolitej” i „Newsweeku” . Pracował także w redakcji „Tygodnika Kulturalnego”. Współpracował z „Twoim Stylem”(felietony „Notatnik erotyczny”). Obecnie pracuje w redakcji „Zwierciadła”, gdzie publikuje felietony „Czułym okiem” oraz współpracuje z tygodnikiem „Newsweek”.

Kontakt do liderki Klubu Zwierciadła w Toruniu: listdohani@gmail.com

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Z uwagi na duże zainteresowanie nie przyjmujemy już zgłoszeń, przepraszamy.

Wstp doroli: dzieci: BRAK MIEJSC, PRZEPRASZAMY
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: spotkanie z autorem
Impreza przeznaczona dla:
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń