foto blog
Aaaaa kotki dwa - kołysanki, koncert i kolorowe jaśki {Archiwum}
15 stycznia 2012
Relacja z wydarzenia
Niezwykłe warsztaty muzyczno kołysankowe były niezwykle twórcze. Maluchy w ramionach mam wysłuchały kołysanek z różnych stron świata. Potem wspólnie przystąpiliśmy do kolorowania poduszeczek a na koniec Magda Cysewska przeprowadziła krótką lekcję śpiewu i naukę kołysanki. Ach co to będzie za śpiewające usypianie kiedy maluchy wrócą do domu.

Opis imprezy
Prawidłowe usypianie maluchów ma bardzo duży wpływ na spokojny i dobry sen dziecka. Wszyscy znamy dziecięce rytuały usypania i specjalne "talizmany" niezbędnie potrzebne maluchom w procesie układania się do snu.
Kołysanki dzieciom śpiewa niemal każdy, ale czy znajome są wam pieśni i liryczne piosenki dla maluszków z innych stron świata? Zapraszamy na niezwykłe kołysankowe warsztaty dla rodziców i maluchów.

Pięknych głosów użyczą nam Magdalena Cysewska (absolwentka wydziału wokalno-aktorskiego Akademii Muzycznej w Bydgoszczy) oraz Ola Szopa (animator, przedszkolanka i członek zespołu Bałkany Śpiewają)

Spotkanie rozpoczniemy małym koncertem przy akompaniamencie dźwięków pianina.
Przewidujemy zabawy dla maluchów i dzieci oraz naukę kołysanki dla rodziców.

To jeszcze nie wszystko! Zaprosimy wszystkich uczestników do tworzenia wyjątkowych jaśków, które będą miłym wspomnieniem naszych warsztatów. Każdy mały uczestnik spotkania otrzyma poduszeczkę i powłoczkę z pracowni bajarka a mama i (lub) tata pomogą maluchom w ozdabianiu powłoczki nietoksycznymi kredkami i flamastrami do tkanin. Własnoręcznie pomalowane jaśki po utrwaleniu gorącym żelazkiem będzie można normalnie użytkować i prać w pralce w temperaturze 40 stopni. Maluchy zabiorą kolorowe jaśki do domu a wieczorem przed snem mamy nadzieję, że usłyszą nową kołysankę.

Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy

Wejście na salę w bucikach zastępczych lub ochraniaczach (dostępne w naszej szatni)

Wstp doroli: 10zł dzieci: 19zł
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: warsztaty muzyczne
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń