foto blog
Biszkoptowe kolorowe domki - warsztaty kulinarne {Archiwum}
22 stycznia 2012
Relacja z wydarzenia
Kolorowe bajkowe domki powstawały na warsztatach kulinarnych z Angel's Heart. Dzieci świetnie dały sobie radę z przygotowaniem wzorów z masy cukierniczej za pomocą wałków i foremek. Niezłą frajdę sprawiło też przygotowanie puszystej masy w wielu kolorach. Wszystkie małe kuchciki wyposażone w bajarkowe czapy dzielnie ozdabiały swoje domki posypkami, lukrami, ciasteczkami, kreatywność na wysokich obrotach. Gratulujemy pomysłowości, brawo!

Opis imprezy

Zapraszamy na słodkie warsztaty ozdabiania domków. Do dyspozycji dzieci będą: gotowe upieczone biszkopty w kształcie domków, lukry i kremy w wielu kolorach, posypki, marcepanki, masy cukrowe i inne akcesoria niezbędne do wykreowania domku w swoim stylu. Maluchy wyposażamy w bajarkowe czapy kucharskie i fartuszki, które ochronią ubranka przed zabrudzeniem.

Każdy uczestnik warsztatów zabiera dzieło ze sobą do domu.
Warsztaty poprowadzi Angelina Skinder z "Angel's Heart", twórczyni kolorowych muffinek i cup cakes.

Warsztaty przeznaczone dla dzieci od 5 lat z uwagi na potrzebę umiejętności manualnych.

Ilość miejsc ograniczona (do 12 uczestników)
Pierwszeństwo udziału mają dzieci z wcześniej wykupionym biletem wstępu. Wpłaty można dokonać bezpośrednio w kasie Cafe Bajarka lub przelewem internetowym (nr konta wysyłamy mejlem).

Wejście na salę w obuwiu zastępczym.

 

Wstp doroli: 39 zł dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: warsztaty kulinarne
Impreza przeznaczona dla:
5–7 lat
8–15 lat
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń