foto blog
Cafe Bajarka Sunday Story Time {Archiwum}
13 maja 2012
Relacja z wydarzenia
Bajki posłucha chętnie każdy, i mały i duży. A już z przyjemnością jeśli interpretacja jest tak ciekawa i pełna zaangażowania. Do głośnego czytania Lisko przygotowała się wyśmienicie, dzieci słuchały bajeczki jak zaczarowane. Mamy nadzieję, że pasja czytania po angielsku w maluchach będzie rosnąć.

Opis imprezy

Głośne czytanie w Cafe Bajarka – po raz pierwszy i wyjątkowy w odsłonie obcojęzykowej – tym razem po angielsku!
Zapraszamy dzieci z rodzicami na prostą, rytmiczną opowiastkę o przeróżnych, przedziwnych i przefantastycznych stworach – jedenastopalczastych, wielogarbiastych, mrugających, puszki otwierających i kółka zbierających… Czytaniu będą towarzyszyły obrazki na ścianie, a potem zabawy ręczno-kolorowe dla najmłodszych.

Książkę "One Fish, Two Fish, Red Fish, Blue Fish" czyta Lisko MacMillan, mama dwujęzycznej Hany, prowadząca w toruńskiej Rodzicowni zajęcia dla rodziców, w tym język angielski dla Mam z maluszkami.

Przyjdź, posłuchaj i połącz przyjemne z pożytecznym!

Serdecznie zapraszamy.
Wstęp wolny!

Ilość miejsc ograniczona, prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.Wejście na salę w obuwiu zastępczym lub ochraniaczach (dostępne w naszej szatni)

Spotkanie odbywa się w dużej sali warsztatowej. Wstęp wolny dotyczy wejścia tylko na tą salę w czasie trwania spotkania.

Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: głośne czytanie
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń