foto blog
Decoupage dla wytrawnych spękania 2 składnikowe {Archiwum}
27 października 2012
Relacja z wydarzenia
Przez dwa dni trwały walki o piękne spękania na pudełkach. Efekty były zaskakujące, piękne pęknięcia powstały przez noc a w niedzielę rano dokańczaliśmy dzieła

Opis imprezy

Zapraszamy na długo oczekiwane warsztaty ze spękań 2- składnikowych. Warsztat jest przeznaczony dla każdego ale wskazane jest ukończenie podstawowego warsztatu decoupage lub znajomość podstawowych zasad zdobienia tą techniką.

W trakcie zajęć uczestnicy uczą się techniki dekorowania przedmiotów w technice decoupage i postarzania ich za pomocą mediów pękających 2-składnikowych. Wykorzystujemy także ozdobne papiery lub serwetki i papiery ryżowe. Prace są proste i łatwe do wykonania, nie wymagają wybitnych zdolności plastycznych, a efekt przekracza oczekiwania uczestników.

Z uwagi na czas aplikowania i schnięcia preparatów warsztaty odbędą się w ciągu 2 dni. W pierwszym dniu oprócz przygotowania bazy do spękania 2 składnikowego przygotujemy dodatkowo obraz na płótnie metodą serwetkową.

data
dzień tygodnia
godzina
27.10
sobota
15:00 do 17:00
28.10
niedziela
10:30 do 13:00

Tradycyjnie podczas warsztatów rękodzielniczych do dyspozycji barek kawowo-herbaciany i smakowite ciacho.

Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych.

Uwaga!
Warsztaty odbywają się w nowych salkach warsztatowych bajarka.biz, ul. Koniuchy 15/2.

wejście pod Chatą Języków Świata. W bajarka.biz płatność za warsztaty wyłącznie gotówką, jeśli chcesz za warsztaty zapłacić kartą zapraszamy przed zajęciami do Cafe Bajarki.

Wstp doroli: dzieci: 89 zł (2 dni: 27 i 28 października)
Miejsce: bajarka.biz
Typ: warsztaty z rękodzieła
Impreza przeznaczona dla:
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń