foto blog
Warsztaty szyciowe - aplikacje na workach lub eko-torbach {Archiwum}
22 października 2012
Relacja z wydarzenia
Pierwsze warsztaty szyciowe za nami; powstawały dziś piękne worki i torby; niektórzy uczestnicy po raz pierwszy szyli na maszynie i z czystym sumieniem stwierdzamy, że szyli całkiem dobrze. Brawo dla wszystkich uczestniczek!

Opis imprezy

Zapraszamy na warsztaty szyciowe do bajarka.biz. Poznacie tajniki obsługi maszyn domowych i ściegi proste.

Co będziemy szyć?
Worki lub woreczki lub eko-torby w zależności od chęci i potrzeb.
Proponujemy wykonanie 2 woreczków na bieliznę lub jeden worek na kapcie do przedszkola czy szkoły lub eko-torbę na zakupy.
W czasie podróży a nawet dla utrzymania porządku w szafie warto mieć specjalne woreczki na bieliznę, można je ozdobić ładną koronką lub ciekawą aplikacją. 
Worek do przedszkola przyda się każdemu maluchowi, który tym bardziej dumnie będzie go nosić jeśli zrobi go mama czy babcia.
A z eko-torbą własnoręcznie wykonaną eko-zakupy robi się przyjemniej.

Warsztaty szyciowe w Cafe Bajarka poprowadzi Edyta Wiśniewska, krawcowa, mama trójki dzieci, twórca marki "Eko-mama" i świetnych pieluszek wielorazowych oraz Aneta Stuczyńska, uzależniona od szycia krawcowa amatorka.

Wszystkie materiały wliczone w cenę warsztatów. Spotkanie przeznaczone dla starszej młodzieży i dorosłych. Uczestnicy mają do dyspozycji barek kawowo-herbaciany z pysznym ciachem.

Uwaga!
Zajęcia odbywają się w bajarka.biz (nowe sale warsztatowe) ul. Koniuchy 15/2 mapka dojazdowa tutaj...

Wstp doroli: dzieci: 29 zł
Miejsce: bajarka.biz (nowe sale warsztatowe Cafe Bajarki)
Typ: BRAK MIEJSC, PRZEPRASZAMY
Impreza przeznaczona dla:
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń