foto blog
Zamotane warsztaty czyli dzianinowe naszyjniki + kawa i ciacho {Archiwum}
17 listopada 2012
Relacja z wydarzenia
Cięłyśmy, rozciągałyśmy, zszywałyśmy i sporo serca w to włożyłyśmy ale... warto było, powstały piękne oryginalne i jedyne w swoim rodzaju naszyjniki dzianinowe.

Opis imprezy

Zapraszamy na warsztaty z dzianinowych naszyjników, zwanych czasem "zamotkami". To garść pasemek z dzianiny, które po odpowiedniej obróbce tworzą fantazyjne wzory na szyi, służąc również jako niebanalny szal. Dobór kolorów i długości zamotek należy do was. Przybywajcie, wycinajcie i twórzcie niepowtarzalne dzianinowe szale i dzianinowe broszki.
Do dyspozycji będą wszelkie niezbędne materiały, niezliczona ilość dzianinowych pasemek, nożyczki krawieckie, igły, nitki.

Oczywiście każda twórczyni zabiera swoje dzieło do domu na własnej szyi.

Jak zawsze podczas warsztatów rękodzielniczych posilamy uczestników pyszną kawą lub herbatą oraz szarlotką na ciepło.
To już trzecie zamotane warsztaty w Cafe Bajarka, tym razem do waszej dyspozycji jesienne barwy z odrobiną szaleństwa. Warsztaty poprowadzi Kasia Panecka, projektant wnętrz (m.in Cafe Bajarka w Toruniu i Poznaniu), architekt krajobrazu, twórczyni biżuterii wszelakiej.

Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.
Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych. Warsztaty odbędą się po zebraniu minimum 6 osób chętnych. Aby wziąć udział w warsztatach prosimy o dokonanie przedpłaty w wysokości 20zł. Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka lub przelewem (nr konta wysyłamy mejlem)

Wstp doroli: dzieci: 45 zł
Miejsce: bajarka.biz
Typ: warsztaty z rękodzieła
Impreza przeznaczona dla:
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń