foto blog
Sutasz - warsztaty z biżuterii grupa II {Archiwum}
24 listopada 2012
Relacja z wydarzenia
Kolejne warsztaty sutasz zakończone małymi sukcesami. Początkowo sznureczki i koraliki wydają się zupełnie nie współpracować ale po chwili okazuje się, że można opanować technikę łączenia wszystkiego w spójną całość.

Opis imprezy
Z uwagi na brak miejsc na warsztaty sutasz w dniu 18 listopada, tworzymy kolejną grupę w dniu 24 listopada  15:00.
Chętnych prosimy o zapisy. Warsztaty te odbędą się po zebraniu minium 6 osób chętnych z dokonaną przedpłatą.
Sutasz (soutache) to efektowna biżuteria tworzona z jedwabnych sznureczków kamieni, koralików. W sutaszu ważna jest precyzja i dokładność, technika ta wbrew pozorom nie jest trudna, wystarczy odrobina fantazji. Biżuteria artystyczna sutasz nadaje się do noszenia nie tylko okazjonalnie ale i do codziennego stroju któremu dodaje blasku.
Zapraszamy na warsztaty sutasz podczas których poznacie tajniki łączenia koralików, sznureczków i ozdobnych kamieni w efektowną całość. Biżuterię w tej technice wykonamy pod okiem Ani Janowskiej, absolwentki Sztuk Pięknych i  fanki tworzenia biżuterii wszelkiej.

W cenę warsztatów wliczone materiały.

Tradycyjnie podczas warsztatów rękodzielniczych do dyspozycji barek kawowo-herbaciany i smakowite ciacho.
Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych.

Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.
Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych. Warsztaty odbędą się po zebraniu minimum 6 osób chętnych. Aby wziąć udział w warsztatach prosimy o dokonanie przedpłaty w wysokości 20zł. Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka lub przelewem (nr konta wysyłamy mejlem)
Wstp doroli: dzieci: 39 zł
Miejsce: bajarka.biz
Typ: warsztaty z rękodzieła
Impreza przeznaczona dla:
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń