foto blog
Pieczenie pierniczków, wizyta Mikołaja i folkowe kolędowanie {Archiwum}
22 grudnia 2012
Relacja z wydarzenia
Dziś był bardzo pracowity dzień dla małych bajarkowiczów, dzielnie ugniatali ciasto, wałkowali i wykrawali różne kształty. Ozdabianie okazało się niezwykle smakowitym zajęciem, ozdoby dość często trafiały prosto do małych brzuszków zamiast na pierniczki. Kolędowaliśmy, graliśmy na instrumentach razem z Mikołajem. Dzielnie siadaliśmy na kolanie Mikołaja i odpowiadaliśmy na wszystkie pytania. Niespodzianki w worku Mikołaj miał dla wszystkich. A na koniec odjechała ciufcia z Mikołajem na czele prosto do sali piłkowej. Uff działo się działo...

Opis imprezy

Zapraszamy na pachnące świąteczne warsztaty połączone z wizytą Świętego Mikołaja. Wprowadzimy dzieci w bardzo świąteczny nastrój. Zaczniemy od pieczenia ozdobnych pierniczków. Cafe Bajarka wypełni się zapachem cynamonu i korzennych pierniczkowych przypraw. Każdy mały uczestnik warsztatów zostanie wyposażony w kucharską czapę, do dyspozycji maluchów będą: masa na piernikowe ciacha, wałki i foremki, kolorowe lukry i posypki.
Uwaga! Sam Święty Mikołaj złożył specjalne na jeden wyjątkowy pierniczek, który ozdobi Mikołajową choinkę.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy spotkania pomogą przy produkcji tego super pierniczka. Święty Mikołaj obiecał zobaczyć nasze piernikowe dzieła i odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników spotkania. Oby spodobał się Mikołajowi nasz super pierniczek, liczymy na podarunki z worka na prezenty (niespodzianka  dla każdego gwarantowana)
Wysłuchamy też folkowego kolędowania na skrzypcach w wykonaniu Kasi Misiak.

Nie zabraknie oczywiście sporej dawki ruchu i dobrej zabawy. Oj będzie się działo. Zapraszamy.

Czas trwania:  120 min (w tym 15-20 min zabaw w sali aktywnej)

Ilość miejsc ograniczona (12 dzieci). Na godzinę 12:00 mamy jeszcze 2 wolne miejsca.
Aby wziąć udział w spotkaniu prosimy o dokonanie przedpłaty w wysokości 15 zł. Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka lub przelewem (nr konta wysyłamy mejlem).
Rezerwacji miejsc dokonujemy w kolejności otrzymywanych przedpłat.

Wstp doroli: 29 zł dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: Brak miejsc, przepraszamy
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń