foto blog
Kudłacze w podróży. Włochy na trzy collie i tiramisu {Archiwum}
1 czerwca 2013
Relacja z wydarzenia
Była fajna książka, fajni autorzy, super pies i pyszne słodkości. Wszystkim uczestnikom pięknie dziękujemy za świetną atmosferę i wspólnie spędzony czas.

Opis imprezy

Zapraszamy na spotkanie z niesamowiltymi autorami książki "Kudłacze w podróży. Włochy na trzy collie". To historia ludzi, którzy kochają podróżować, z miłością prowadzą hodowlę psów i potrafią spełniać swoje marzenia. To będzie spotkanie pełnie ciekawych historii, pełne optymizmu i oczywiście kudłate, gościem specjalnym będzie jeden z czworonożnych uczestników wyprawy - Karek, w planach autografy składane przez autorów i psią łapkę:-)
Jeśli Włochy to nie sposób pominąć uroków kuchni tego kraju. Uczestników spotkania zaprosimy do samodzielnego przygotowania deseru tiramisu. Będzie pysznie.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, prosimy o wcześniejsze zapisy.
Podczas trwania spotkania (11:30 do 13:00) wstęp wolny na obie sale Cafe Bajarka.

Autorzy książki mówią o sobie:
"Marzyliśmy o wolności. O podróżowaniu przed siebie w hawajskich koszulkach, bez hotelowych więzów, utartych szlaków; o poczuciu wiatru we włosach oraz futrze …
I uwierzyliśmy. Sprzedaliśmy osobówkę i kupiliśmy starego campera. Po co czekać? Bez wielkiego planowania wskoczyliśmy do niego, rodzinka kudłaczy z trzema psami, rudymi smokami. Wyruszyliśmy we włoską podróż z żądzą przygód i mianem wariatów. 
Noce na włoskich winnicach, spotkania z trzynastoma świętymi, psy otwierające serca, Wóz Przygód w starciu z Drogami Strachu, ucieczki przed kozami, ulotność chwili w Mieście-Widmie… Podróż to życie, a dziwne przypadki nie odstępują nas na krok. Nawet zwykła droga staje się rodzinną przygodą…A my jesteśmy porywani w Wenecji.
Dacie się porwać?"
Relacji matki i syna, okraszonej dowcipami ojca, po której biegają trzy owczarki szkockie, wśród włoskich przygód.  
Dlaczego podróżujemy?

[Ania]  Nie lubię stać w jednym miejscu
[Wojtek]  Chcę zobaczyć na własne oczy
[Mikołaj]  W poszukiwaniu przygody

Kochamy wolność, podróże, psy, smakować nowe rzeczy, kochamy drogi, słońce, chmury, spaghetti, morze, stare domki na winnicach… Kochamy życie. Taka miłość nas uszczęśliwia. I o szczęściu jest właśnie ta książka, takim, co jest tu i teraz, na wyciągnięcie ręki.

Patroni medialni:                                                
 

 

 

 

Trawershttp://www.polskicaravaning.pl/
 

Wstp doroli: bezpłatnie dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: spotkanie autorskie i kulinarne
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń