foto blog
Decoupage transfer napisów na drewno {Archiwum}
30 czerwca 2013
Relacja z wydarzenia
Transfery napisów okazały się pracochłonne ale warto było poświęcić czas i czyste rączki. Jak widać powstawały rzeczy piękne, unikatowe i wspaniałe.

Opis imprezy

Zapraszamy na warsztaty decoupage, podczas których będziemy przenosić napisy wszelakie metodą transferową na powierzchnię drewnianą. Spotkanie jak zawsze poprowadzi Honorata Meler.

W cenę warsztatów wliczone są wszystkie materiały. Każdy uczestnik warsztatów wykona jedno pudełko na chusteczki i oczywiście zabiera ze sobą do domu.

Tradycyjnie podczas warsztatów rękodzielniczych posilamy uczestników kawą, herbatą i smakowitym ciachem.
Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży (od 8 lat) i osób dorosłych. Spotkanie odbędzie się po zebraniu minimum 6 chętnych. Aby wziąć udział w warsztatach prosimy o dokonanie przedpłaty (zaliczki)w wysokości 20zł. Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka lub przelewem (nr konta wysyłamy mejlem). Pozostałą kwotę można uiścić w dniu warsztatów. Miejsce w grupie rezerwujemy w kolejności wpłat. 

Warsztaty odbywają się w bajarka.biz ul. Koniuchy 15/2.

Wstp doroli: 39 zł dzieci: 39 zł
Miejsce: bajarka.biz
Typ: warsztaty z rękodzieła
Impreza przeznaczona dla:
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń