foto blog
Letnie dzianinowe naszyjniki {Archiwum}
28 lipca 2013
Relacja z wydarzenia
W bajarka.biz o rana było twórczo i kreatywnie. Powstawały dzianinowe naszyjniki, bransoletki i skórzane kwiatki broszki.

Opis imprezy
Zapraszamy na warsztaty z dzianinowych naszyjników, zwanych czasem "zamotkami". To garść pasemek z dzianiny, które po odpowiedniej obróbce tworzą fantazyjne wzory na szyi, służąc również jako niebanalny szal. Dobór kolorów i długości zamotek należy do was. Przybywajcie, wycinajcie i twórzcie niepowtarzalne dzianinowe szale.
Do dyspozycji będą wszelkie niezbędne materiały, niezliczona ilość dzianinowych pasemek, nożyczki krawieckie, igły, nitki. Dodatkowo przygotujemy elementy skórzane do broszek, koraliki, cekiny oraz skórzane zapięcia z napami.

Oczywiście każda twórczyni zabiera swoje dzieło do domu na własnej szyi.

Jak zawsze podczas warsztatów rękodzielniczych posilamy uczestników pyszną kawą lub herbatą oraz ciachem.

Ilość miejsc ograniczona. Serdecznie zapraszamy.
Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych. Warsztaty odbędą się po zebraniu minimum 6 osób chętnych. Aby wziąć udział w warsztatach prosimy o dokonanie przedpłaty w wysokości 20zł. Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka lub przelewem (nr konta wysyłamy mejlem)
Wstp doroli: 45 zł dzieci: 45 zł
Miejsce: bajarka.biz ul. Koniuchy 15/2
Typ: warsztaty z rękodzieła
Impreza przeznaczona dla:
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń