foto blog
Rodzinne kartek i przyjemności robienie I {Archiwum}
18 listopada 2013
Relacja z wydarzenia
Bardzo dziękujemy za cudną atmosferę i tak liczne przybycie na warsztaty tworzenia kartek metodą quillingu. Część Waszych kartek z życzeniami zasiliły Bank Kartek, te zebrane w Cafe Bajarka przekażemy małym pacjentom oddziałów onkologicznych szpitala im Jurasza w Bydgoszczy. Było super! dziękujemy

Opis imprezy

Uwaga! Na te warsztaty brak wolnych miejsc, zapraszamy w piątek 22 listopada o 17:00.

Zapraszamy na rodzinne robienie kartek świątecznych metodą quillingu oraz innymi prostszymi.
Nie będzie to zwykłe robienie kartek, przyświeca nam szczytny cel i będzie nam niezwykle miło jeśli dołączycie wraz z Cafe Bajarka do akcji "Bank Kartek".

Co to jest BANK KARTEK?
Akcja została zainicjowana przez Naukowe Koło Psychologii UMK i jest to zbiórka laurek z życzeniami od wszystkich ludzi, którzy widzą sens w niesieniu uśmiechu innym. Zbieramy przygotowane kartki z osobiście wypisanymi życzeniami. Bank rozbijany 11 lutego 2014 roku w Światowy Dzień Chorego. Zebranymi laurkami obdarowujemy pacjentów z kujawsko-pomorskich szpitali.

W Cafe Bajarka stanie "skrzynka pocztowa", do której możecie wrzucać swoje kartki z życzeniami, aż do 11 lutego. Następnie przekażemy je dzieciom ze szpitala uniwersyteckiego im. Jurasza w Bydgoszczy, oddział onkologii i hematologii.

Podczas rodzinnego kartek robienia każdy robi jedną kartkę z życzeniami, która wędruje do naszej "skrzynki pocztowej" a kolejne kartki każdy zabiera ze sobą do domu.

Bardzo prosimy o wcześniejsze zapisy.
W cenę warsztatów wliczone są wszystkie materiały.

Warsztaty poprowadzą organizatorki akcji Bank Kartek, znawczyni techniki quillingu oraz miłośniczki tworzenia ozdób wszelakich na kartkach.

Dla tych, którzy nie mogą do nas dotrzeć a chcą dołączyć do akcji: możecie również przesyłać pocztą (z dopiskiem na kopercie Bank Kartek) na nasz adres: Cafe Bajarka, ul. Kozacka 17-19 lokal 7, 87-100 Toruń

Wstp doroli: 6 zł dzieci: 6 zł
Miejsce: Cafe Bajarka Toruń
Typ: Brak miejsc przepraszamy
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń