foto blog
Świąteczne bombki decoupage + stojak {Archiwum}
8 listopada 2015
Relacja z wydarzenia
Na niektórych choinkach zawisną piękne bombki, oryginalne, ręcznie ozdabiane, ze spękaniami... Takie to cudne rzeczy powstawały na warsztatach w Cafe Bajarka pod fachowym okiem naszej instruktorki.

Opis imprezy

Wkrótce będziemy potrzebować sporo ozdób świątecznych. Już teraz zapraszamy do udziału w warsztatach decoupage na bombkach. W cenę warsztatów wliczone materiały.
Każdy uczestnik wykona 2 bombki, dwiema różnymi technikami nanoszenia wzorów, które oczywiście zabiera ze sobą do domu wraz z ozdobnym stojakiem.
Tradycyjnie podczas warsztatów rękodzielniczych do dyspozycji barek kawowo-herbaciany i smakowite ciacho.
Warsztaty są przeznaczone dla młodzieży i osób dorosłych.

Ilość miejsc ograniczona.
Jeśli masz ochotę wziąć udział w tych warsztatach prosimy o dokonanie wpłaty 49 zł bezpośrednio w Cafe Bajarka (gotówką, kartą) lub przelewem najpóźniej do dnia 06.11. Rezerwacja odbywa się w kolejności otrzymywanych wpłat zaliczek.
nr konta: 33 1090 1506 0000 0000 5002 1611
w tytule przelewu prosimy wpisać: "bombki 8.11 + Imię i nazwisko uczestnika"

Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie, mejlowo lub przez nasz formularz (po kliknięciu "zapisz") abyśmy mogli mieć dane kontaktowe uczestnika.

Wpłata zaliczki jest równoznaczna z rezerwacją miejsca w grupie i przygotowaniem materiałów używanych podczas warsztatów.Spotkanie odbędzie się po zebraniu min 5 chętnych uczestników z dokonanymi wpłatami do dnia 06.11.2015
W przypadku odwołania wydarzenia przez organizatora zwracamy uczestnikom wpłaty w 100%.

Wstp doroli: 49 zł dzieci: 49 zł
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: warsztaty z rękodzieła
Impreza przeznaczona dla:
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń