foto blog
Pieczenie pierniczków i spotkanie z Mikołajem I {Archiwum}
18 grudnia 2015
Relacja z wydarzenia
Tradycyjnie tuż przed Wigilią urządzamy w Cafe Bajarka spotkanie z Mikołajem oraz pieczenie i lukrowanie pierniczków. W tym roku również spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem. Powstawały piękne i słodkie dzieła; maluchy ciężko pracowały nad wygniataniem piernikowego ciasta a ekipa bajarkowa uwijała się z wypiekaniem na miejscu. Zapach... hmmmm, smakowity, świąteczny i wprawiający w dobry nastrój.

Opis imprezy
Jak co roku zapraszamy na pachnące świąteczne warsztaty połączone z wizytą Świętego Mikołaja. Wprowadzimy dzieci w bardzo świąteczny nastrój. Zaczniemy od pieczenia ozdobnych pierniczków. Cafe Bajarka wypełni się zapachem cynamonu i korzennych pierniczkowych przypraw. Każdy mały uczestnik warsztatów zostanie wyposażony w kucharską czapę, do dyspozycji maluchów będą: masa na piernikowe ciacha, wałki i foremki,kolorowe lukry i posypki. 

Uwaga! Sam Święty Mikołaj złożył specjalne na jeden wyjątkowy pierniczek, który ozdobi Mikołajową choinkę.

Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy spotkania pomogą przy produkcji tego super pierniczka. Święty Mikołaj obiecał zobaczyć nasze piernikowe dzieła i odpowiedzieć na wszystkie pytania uczestników spotkania. Oby spodobał się Mikołajowi nasz super pierniczek, liczymy na podarunki z worka na prezenty (niespodzianka  dla każdego gwarantowana)
Nie zabraknie oczywiście sporej dawki ruchu i dobrej zabawy. Oj będzie się działo. Zapraszamy.
Wszystkie wykonane podczas warsztatów pierniczki każdy zabiera ze sobą do domu.

Czas trwania:  120 min (w tym 15-20 min zabaw w sali aktywnej)


Wstp doroli: 29 zł dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: brak miejsc przepraszamy
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń