foto blog
Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe {Archiwum}
12 kwietnia 2015
Relacja z wydarzenia

Czy dzieci to na prawdę koszmarne zwierzątka domowe? Tego dowiedzieliśmy na warsztatach literackich w Cafe Bajarka. Uczestnicy na koniec spotkania przygotowali piękne kolorowe maski inspirowane zwierzątkami i ich kolorami.


Opis imprezy
Gdy Lusia Niedźwiedzińska znajduje w lesie ludzkie dziecko, jest zachwycona. Zabiera chłopca do domu i prosi mamę, aby pozwoliła jej go zatrzymać, choć stara i mądra niedźwiedzica ostrzega córeczkę: "Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe".
Wkrótce Lusia odkryje, że mama miała rację. Ten mały samczyk człowieka okropnie rozrabia, a do tego w ogóle nie umie korzystać z kuwety....
Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe

Zapraszamy na spotkanie literacko-plastyczne z książką wydawnictwa Nasza Księgarnia "Dzieci to koszmarne zwierzątka domowe". Kiedy już poznamy obyczaje zwierzątek domowych i nie tylko zaprosimy małych czytelników na plastyczne szaleństwo.

Wstęp na warsztaty 6 zł (dziecko wraz z jednym opiekunem, kolejny opiekun + 4 zł)
Czas trwania spotkania: 60 minut (w tym ok 20 min zabaw na sali aktywnej)
Wstęp obejmuje uczestnictwo w warsztatach i zabawy w naszych salach w godzinach od 11:00 do 12:00;
od 12:00 korzystanie z sal zabaw wg cennika    (30 min - 6 zł lub 60 min -10 zł)

Prosimy o wcześniejsze zgłoszenia uczestnictwa mailowe lub telefoniczne 56/ 640 28 96 kontakt@cafebajarka.pl Wstp doroli: od 6 zł dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: warsztaty literackie
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń