zobacz także
Wtorek 20 października
Wtorek 15 czerwca
Środa 16 czerwca
Maluszkowo 18 mcy do 2,5 latek (grupa poranna)
Wtorek 15 czerwca , godz.10:00-10:40
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: zajęcia cykliczne 1 x tygodniu

Zapraszamy maluszki w wieku od 18 miesięcy do 2,5 latek na wspólne zajęcia w grupie z równolatkami.

Warsztaty "Maluszkowo" są przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych pociechach, w programie ciekawe gry i zabawy, mające na celu rozwinąć u dziecka wczesną socjalizację oraz metody relaksacyjne.

Warsztatyprzygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych pociechach, które doskonale poczują się w towarzystwie innych dzieci. Zajęcia dają możliwość nabycia umiejętności społecznych, rozwoju dużej i małej motoryki, koordynacji wzrokowo-ruchowej, percepcji wzrokowej, słuchowej.
Dobranetechniki prowadzenia grupy scentralizowane będą przede wszystkim na polepszaniu komunikacji dziecka z otoczeniem, uaktywniając język ciała iruchu. Wesołe zabawy w gronie rówieśników sprawią, że Twoje dziecko nabierze pewności siebie, uwydatniając przy tym cechy potrzebne do współżycia w grupie.

Na Maluszkowo zapraszamy dzieci w wieku 18 m/cy do 2,5 lat. Dzieci, które ukończyły 2 latka i będą już gotowe uczestniczyć w zajęciach bez opiekuna możemy zaprosić do grupy "zajęcia adaptacyjne do przedszkola".
Opiekunowie (mamusie, tatusiowie, babcielub nianie) są obecni podczas zajęć i aktywnie w nich uczestniczą. Na zajęcia zapraszamy parę: dziecko + 1 rodzic/opiekun.

 Więcej informacji na temat tych zajęć znajdziesz tutaj...

Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń