foto blog
Skąd się bierze miód {Archiwum}
6 marca 2016
Relacja z wydarzenia
Bzzzzz co robią pszczoły? Teraz już wiemy, oczywiście miód ale przy okazji dużo pozytywnej pracy ważnej dla życia roślin. Poznaliśmy obyczaje pszczół, wcieliliśmy się w pszczółki, na małych paluszkach usiadły mini pszczółki pacynki a na dziecięcych głowach osobiste czułki. Ależ było literacko bzzzzzycząco!

Opis imprezy

Bzzzzzzz! Zapraszamy na kolejne literackie spotkanie połączone z zabawami plastycznymi. Tym razem towarzyszyć nam będzie książka  "Opowiem ci mamo skąd się bierze miód" z  ilustracjami Katarzyny Bajerowicz i rymowankami Marcina Brykczyńskiego. To książka nie tylko do czytania, ale głównie do oglądania, zgadywania i opowiadania.
Zapraszamy na wybitnie pszczele spotkanie literackie, podczas których dowiecie się ciekawostek z życia pszczół. Dlaczego pszczoły mają swoją królową, czemu żyją w tak dużych rodzinach i dlaczego choć malutkie są tak bardzo ważne w naszym życiu. Zaprezentujemy prawdziwy sprzęt pszczelarza, mini ul, plastry (w tym jedna z "pokojem" królowej). 

Każdy z uczestników wykona naturalną świecę woskową oraz osobiste czułki i pszczółkę na paluszek :-)

W literacki i bajkowy świat wprowadzi nas Michał Składanowski - animator zabaw, instruktor pedagogiki cyrku, ekspert balonowy, wolontariusz w ekipie dr Clown .

Czas trwania spotkania:  60 min (w tym czasie uczestnicy balu korzystać z obu sal Cafe Bajarka)

Bilety do 5.03.2016 w cenie  15 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)
Bilety w dniu 6.03.2016  w cenie 20 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)

Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka (gotówką, kartą) lub przelewem:
nr konta: 33 1090 1506 0000 0000 5002 1611
w tytule przelewu prosimy wpisać: "Pszczoły 6.03 + Imię i nazwisko uczestnika"

Ilość miejsc ograniczona (12 dzieci)
Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie, mejlowo lub przez nasz formularz (po kliknięciu "zapisz") abyśmy mogli mieć dane kontaktowe uczestnika.
Zastrzegamy możliwość zamknięcia grupy i możliwości zapisów przed terminem 6.03.2016 w przypadku zebrania max ilości chętnych (12 osób)

Wstp doroli: od 15 zł (para rodzic + dziecko) dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: spotkanie literacko - plastyczne
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń