foto blog
Opowiem ci, mamo, co robią koty {Archiwum}
12 marca 2016
Relacja z wydarzenia
To było kocie spotkanie! Teraz na pewno wszyscy wiemy co robią koty.  "Opowiem ci, mamo, co robią koty" to przezabawna historia obrazkowa, a jednocześnie pierwsza kocia encyklopedia dla małego czytelnika. Pan kot duży pomagał maluchom odnajdywać ciekawe elementy w ilustracjach książki, a pan kot mały (czyli Varro) dumne przechadzał się między uczestnikami spotkania. Małych i dużych rączek do miziania nie zabrakło.

Opis imprezy

Zapraszamy na iście kocie spotkanie literackie. Oczywiście będzie trochę czytania, trochę zabawy, trochę plastyki i baaaardzo specjalny gość czyli Varro, niezwykle cierpliwy, łagodny i spokojny kot!

"Opowiem ci, mamo, co robią koty" to przezabawna historia obrazkowa, a jednocześnie pierwsza kocia encyklopedia dla małego czytelnika, opisana przez Nikolę Kucharską i Joannę Wajs . W tej książce czeka was jednak nie tylko czytanie i oglądanie rysunków, lecz również rozwiązywanie zadań i ćwiczenie spostrzegawczości poprzez wyszukiwanie poukrywanych przez autorkę ilustracji (Nikolę Kucharską) szczegółów.

Życie grubego Gbura jest poukładane i spokojne – toczy się (dosłownie!) od miski do kanapy i z powrotem. Jego ludzie stwierdzają jednak, że Gburowi potrzebny jest ktoś, kto go rozrusza… i tak rodzina powiększa się o przygarniętą ze schroniska rudą kotkę Żabkę.

W literacki i bajkowy świat wprowadzi nas Michał Składanowski - animator zabaw, instruktor pedagogiki cyrku, ekspert balonowy, wolontariusz w ekipie dr Clown .

Czas trwania spotkania:  60 min (w tym czasie uczestnicy spotkania mogą korzystać z obu sal Cafe Bajarka)

Bilety do 11.03.2016 w cenie  10 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)
Bilety w dniu 12.03.2016  w cenie 15 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)

Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka (gotówką, kartą) lub przelewem:
nr konta: 33 1090 1506 0000 0000 5002 1611
w tytule przelewu prosimy wpisać: "Koty 12.03 + Imię i nazwisko uczestnika"

Ilość miejsc ograniczona (12 dzieci)
Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie, mejlowo lub przez nasz formularz (po kliknięciu "zapisz") abyśmy mogli mieć dane kontaktowe uczestnika.
Zastrzegamy możliwość zamknięcia grupy i możliwości zapisów przed terminem 12.03.2016 w przypadku zebrania max ilości chętnych (12 osób)
Wstp doroli: od 10 zł (para rodzic + dziecko) dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: warsztaty literacko-plastyczne
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń