foto blog
Pippi Pończoszanka + babeczki z kremem! {Archiwum}
9 kwietnia 2016
Relacja z wydarzenia
Spotkanie literackie z Pippi, było rysowanie piegów, dźwiganie pluszowego konia, rysowanie z użyciem deskorolki i pyyyyszne babeczki czekoladowe:-)

Opis imprezy

Pippi Pończoszanki nie trzeba przedstawiać nikomu, to w końcu najsilniejsza i najbardziej niesforna dziewczynka na świecie.
Zapraszamy na spotkanie literackie, gdzie przedstawimy fragmenty znanej książki Astrid Lindgren, tym razem w wersji z niezapomnianymi ilustracjami Zbigniewa Piotrowskiego, która ukazała się w limitowanej edycji kolekcjonerskiej nakładem wydawnictwa Nasza Księgarnia.
Pippi mieszka samotnie w Willi Śmiesznotce razem ze swoim koniem i małpką, ma walizkę pełną złotych monet i... nie chodzi do szkoły. Jej niekonwencjonalne zachowanie jest wyzwaniem dla mieszkańców miasteczka: budzi zgorszenie dorosłych oraz zachwyt rówieśników.

Czy my również damy radę unieść konia???? Oczywiście, że tak!
Nie obędzie się bez szalonych zawodów, których nie powstydziłaby się sama Pippi :-) jedzenie ciastek z kremem bez użycia rąk czy innych zwariowanych atrakcji.
Pyszne babeczki z kremem przygotuje dla nas Viola Patyk, cukiernik z zamiłowania, na dodatek zawsze w wersji eko bezpiecznej i przeeeeepysznej!
Przewidujemy 1 babeczkę na dziecko:-) a dla spragnionych woda i sok do dyspozycji.

W literacki i bajkowy świat wprowadzi nas Michał Składanowski - animator zabaw, instruktor pedagogiki cyrku, ekspert balonowy, wolontariusz w ekipie dr Clown .

Czas trwania spotkania:  60 min (w tym czasie uczestnicy spotkania mogą korzystać z obu sal Cafe Bajarka)

Bilety do 8.04.2016 w cenie  15 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)
Bilety w dniu 9.04.2016  w cenie 20 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)

Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka (gotówką, kartą) lub przelewem:
nr konta: 33 1090 1506 0000 0000 5002 1611
w tytule przelewu prosimy wpisać: "Pippi 9.04 + Imię i nazwisko uczestnika"

Ilość miejsc ograniczona (12 dzieci)
Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie, mejlowo lub przez nasz formularz (po kliknięciu "zapisz") abyśmy mogli mieć dane kontaktowe uczestnika.
Zastrzegamy możliwość zamknięcia grupy i możliwości zapisów przed terminem 9.04.2016 w przypadku zebrania max ilości chętnych (12 osób)

Wstp doroli: od 15 zł (para rodzic + dziecko) dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: spotkanie literacko - plastyczne
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat
5–7 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń