foto blog
Pokaz Baletowej Akademii Bajarki 2016 {Archiwum}
17 czerwca 2016
Relacja z wydarzenia
Ach co to był za wieczór pełen emocji. Nasze adeptki sztuki baletowej ubrane na galowo prezentowały się prze pięknie. Rodzice zadbali o szczegóły: włoski upięte w misterne koczki, estetyczne body i baletki. Przygotowania do występów rozpoczęliśmy próbami na wielkiej scenie, dopiero potem widzowie mogli zajmować swoje miejsca. Emocji było wiele, czasem mały stres przed wyjściem na scenę. Dumni jesteśmy bardzo, ostatecznie wszystkie nasze adeptki postawiły małe stopki na dużej scenie. Gratulujemy i dziękujemy za uczestnictwo.

Opis imprezy

Drodzy klienci

Jak co roku organizujemy dla Państwa uroczysty pokaz baletowy w Dworze Artusa. Jest to możliwość zaprezentowania umiejętności dzieci na dużej scenie, w odpowiedniej oprawie i scenerii.

Dziewczynki występują w różowych spódniczkach TUTU z miękkiego tiulu, pozostały ubiór należy do rodziców/opiekunów, prosimy aby dziewczynki miały na sobie białe rajstopki i dopasowane białe body z krótkim rękawkiem, białe obuwie (ewentualnie jasno różowe) , najlepiej baletki.

Prosimy aby baletnice wraz z opiekunem przybywały od 16:30 do Dworu Artusa (drugie piętro), gdzie odbędzie się próba od godziny 17:00 do 17:45. Do naszej dyspozycji będzie sala Malinowa, która posłuży jako garderoba i sala przygotowań.
Podczas występu dzieci oczekujące na występ pozostają pod opieką dwóch animatorek Cafe Bajarka.
Po występie dzieci schodzą wprost ze sceny do swoich rodziców.

Gości na widownię zapraszamy od godziny 17:45, na czas próby widownia będzie musiała być zamknięta.

Po występie nasze adeptki zapraszamy na słodki poczęstunek.

Podczas całej uroczystości obecny będzie profesjonalny fotograf, który wykona zdjęcia w formie reportażu . Zdjęcia na płycie w postaci albumu będą do zakupienia w Cafe Bajarka w cenie 20 zł

Tuż przed występem również będzie prowadzona sprzedaż sprzedaż biletów (12 zł/ 1 bilet) . Obowiązuje numeracja miejsc.

Miejsce: Dwór Artusa
Typ: informacja
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń