foto blog
Poznaj Pettsona i Findusa i naleśniko-branie {Archiwum}
24 kwietnia 2016
Relacja z wydarzenia
Tym razem zaprosiliśmy was na spotkanie literackie z Pettsonem i Findusem. W rolę kota Findusa wcielił się nasz animator Michał, jak zawsze kostium w pełni dopasowany do roli. Każdy mały uczestnik spotkania otrzymał książeczkę na własność aby móc wracać do ciekawej lektury również w domu. Spotkanie udane, pełne wrażeń tym bardziej że na zakończenie pałaszowaliśmy ulubione danie Findusa (i pewnie nie tylko!) czyli naleśniki!!!! Można je było smarować pyszniastą konfiturą morelową i polać gorącą belgijską czekoladą. Mniam!

Opis imprezy

Pettson i Findus to całkiem nietypowa para przyjaciół. Pettson jest spokojnym i zrównoważonym staruszkiem, Findus to jego kot, ale niezwykły- bo gadający, a w dodatku bardzo ciekawski! I choć mają całkiem różne cechy charakteru, nie potrafią jednak żyć bez siebie. Mieszkają razem na wsi, w małym gospodarstwie, gdzie zabawnych przygód zawsze trafia im się co niemiara!

Zapraszamy na spotkanie literackie z Pettsonem i Findusem, Zaprosimy was do wysłuchania fragmentów książki autorstwa Svena Nordgvista.

W cenie spotkania każdy uczestnik otrzyma książkę  "Poznaj Pettsona i Findusa" (twarde karteczki, oprawa cało-kartonowa)

Oprócz zabaw i animacji zaprosimy was również na ulubiony posiłek Findusa.... czyli pyszne naleśniki!!!! do smarowania polecamy dżem, dla chętnych do polania ciepła czekolada Callebaut :-)
Naleśniki będą zawierać mąkę pszenną, mleko i jajko

W literacki i bajkowy świat wprowadzi nas Michał Składanowski - animator zabaw, instruktor pedagogiki cyrku, ekspert balonowy, wolontariusz w ekipie dr Clown .

Czas trwania spotkania:  60 min (w tym spotkanie literackie ok 30-40 min; uczestnicy spotkania mogą korzystać z obu sal Cafe Bajarka)

Bilety do 23.04.2016 w cenie  12 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)
Bilety w dniu 24.04.2016  w cenie 20 zł (wejście dziecka z 1 opiekunem, kolejny opiekun + 5 zł)

Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka (gotówką, kartą) lub przelewem:
nr konta: 33 1090 1506 0000 0000 5002 1611
w tytule przelewu prosimy wpisać: "Petton i Findus 24.04 + Imię i nazwisko uczestnika"

Ilość miejsc ograniczona (12 dzieci)
Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie, mejlowo lub przez nasz formularz (po kliknięciu "zapisz") abyśmy mogli mieć dane kontaktowe uczestnika.
Zastrzegamy możliwość zamknięcia grupy i możliwości zapisów przed terminem 24.04.2016 w przypadku zebrania max ilości chętnych (12 osób)

Wydarzenie ma charakter spotkania publicznego, podczas którego wykonywane są zdjęcia w formie fotoreportażu, upubliczniane są na naszej stronie, na stronie wydawcy oraz Facebooku.

Wstp doroli: 12 zł dzieci:
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: spotkanie literackie
Impreza przeznaczona dla:
do 1 roku
2–4 lat
5–7 lat
8–15 lat
dorośli
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń