Zajęcia adaptacyjne do przedszkola NOWA GRUPA!
Czwartek 22 lutego , godz.16:30-18:00
Wstęp dzieci: od 20 zł za 1 zajęcia
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: zajęcia cykliczne 1 x tygodniu

Szanowni klienci, w związku z rosnącym zainteresowaniem warsztatami adaptacyjnymi do przedszkola STARTUJE NOWA GRUPA  w czwartki o 16:30

Mamy jeszcze kilka wolnych miejsc zapraszamy!

Start nowej grupy gwarantuje wszystkim małym uczestnikom na rozpoczęcie adaptacji na tym samym poziomie. Warsztaty dzielimy na 3 etapy:
1. Opiekunowie (mamusie, tatusiowie, babcie lub nianie) są obecni podczas zajęć i aktywnie w nich uczestniczą.
2. Opiekunowie są obecni podczas zajęć tylko jako obserwatorzy.
3. W miarę nabierania przez dzieci pewności siebie, opiekunów prosimy o przebywanie poza salą zabaw, gdzie mogą swoje pociechy oglądać na ekranie monitora.

Pierwsze dni w przedszkolu to czasem trudne chwile w życiu małego dziecka (często również rodzica). Warto pokazać dzieciom jak wygląda wspólna zabawa i praca w grupie. 
Zapraszamy na zajęcia adaptacyjne przygotowujące do wejścia w świat przedszkolny.
To zajęcia z myślą o maluchach w wieku 2 do 3,5 latek, które rozpoczną karierę przedszkolną we wrześniu a jeszcze nigdy nie uczestniczyły w grupowych zajęciach.

"Wkrótce przedszkole" to wspólna zabawa, śpiew, taniec, zabawy plastyczne, ruchowe, słuchanie wierszyków,bajek i opowiadań. Wszystkie te działania mają na celu wsparcie rozwoju dziecka i przygotowanie go do przedszkola.  

Zapraszamy do zapisów. Więcej informacji na ten temat  znajdziesz tutaj...

Cafe Bajarka ul. Kozacka 17-19 lokal 7, 87-100 Toruń, tel. 56/ 640 28 96 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń