foto blog
Pokaz Baletowej Akademii Bajarki 2018 Grupy wtorkowe {Archiwum}
26 czerwca 2018
Relacja z wydarzenia

Opis imprezy

Drodzy klienci

Jak co roku na zakończenie zajęć baletowych organizujemy dla rodziców lekcję pokazową. Jest to możliwość zaprezentowania umiejętności dzieci uczęszczających na zajęcia.

Dziewczynki wystąpią w różowych spódniczkach z miękkiego szyfonu, pozostały ubiór należy do rodziców/opiekunów, prosimy aby dziewczynki miały na sobie białe rajstopki i dopasowane białe body z krótkim rękawkiem, białe obuwie (ewentualnie jasno różowe) , najlepiej baletki.

Prosimy, aby pierwsza grupa tancerzy wraz z opiekunami przybyła o 17:00. Rozpoczniemy od rozgrzewki (około 15 minut), a następnie rodzice zostaną zaproszeni na salę, gdzie odbędzie się lekcja pokazowa. Po występie nastąpi wręczenie dyplomów. Na zakończenie naszych adeptów zapraszamy na słodki poczęstunek z fontanną czekoladową.

Drugą grupę baletnic (5-6 lat z godzina 17:40) zapraszamy na godzinę 18:00.

Na naszej stronie internetowej opublikujemy zdjęcia z całego występu w formie reportażu, a po pokazie wykonane zostanie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Zapraszamy!
Wstp doroli: dzieci: bezpłatnie
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: wydarzenie
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat
5–7 lat
Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń