zobacz także
Czwartek 13 czerwca
Czwartek 13 czerwca
Czwartek 13 czerwca
Muzykalne Smyki *
Poniedziałek 17 czerwca , godz.17:00
Wstęp dzieci: od 22,50 zł/1 zajęcia
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: zajęcia cykliczne 1 x tygodniu
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat

Muzykalne Smyki *

Zajęcia rytmiczne„Muzykalne Smyki" to zabawa, radość i wiele ruchu z muzyką dla dzieci od 18.miesiąca życia do 3,5 lat. W czasie spotkań budzimy radość z obcowania z muzyką i samodzielnego muzykowania.

Będziemy śpiewać,grać na instrumentach, tańczyć oraz słuchać muzyki. Wprowadzimy w świat dźwięku i sztuki za pomocą żywej muzyki i zabaw muzyczno-ruchowych. Czas spędzony na tych spotkaniach zaprocentuje na całe życie.

Dzięki wprowadzaniu w świat muzyki we wczesnym wieku, zaszczepiamy u dziecka zdrowe zasady uczenia się, a także tworzymy bazę do dalszego rozwoju muzycznego i intelektualnego. Prowadzenie zajęć w małych grupach ułatwia przełamywanie barier w kontakcie z rówieśnikami, oraz pomaga w prawidłowym uspołecznianiu dzieci.

W zajęciach dzieci uczestniczą wraz z rodzicami, ponieważ to właśnie oni są dla nich największym autorytetem. Aktywność dziecka oparta jest na naśladownictwie i spontanicznych reakcjach. Podczas zajęć wspólnie z dziećmi śpiewamy, tańczymy, wystukujemy rytmy.

Dla Rodziców warsztaty są świetną okazją do wymiany doświadczeń i spostrzeżeń na temat wychowywania szkrabów oraz do rozmów na wszelkie inne tematy:-)

Dzięki zabawom sensoryczno umuzykalniającym dzieci:

  • rozwijają się intelektualnie, ruchowo i emocjonalno-społecznie bawiąc się z rodzicem w grupie rówieśników

  • rozwijają wrodzoną ciekawość otaczającym światem

  • są bardziej kreatywne i odważne w poznawaniu otoczenia

  • nabywają umiejętność zabawy

Podczas zajęć wykorzystywane są sprawdzone metody dydaktyczne:

  • muzykoterapia

  • logorytmika

  • metoda E.J. Dalcroze'a

  • metoda C. Orffa

Warsztaty sensoryczne w Cafe Bajarka prowadzi absolwentka Akademii Muzycznej w Bydgoszczy, nauczyciel, terapeuta, oligofrenopedagog.

Uwaga!Ze względu na specyfikę warsztatów, podczas jednego spotkania może wziąć udział maksymalnie 12 dzieci, pierwszeństwo udziału zawsze mają posiadacze karnetów.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki.

dzień
godzina
 wiek dzieci
max liczba
dzieci w grupie
cena za zajęcia
w karnecie
karnet na
4 zajęcia
jednorazowe
wejście
poniedziałki
 17:00 do 18:00 od 18 m/ca  12  22,50 zł
90 zł
 29 zł

Czas trwania: 60 minut  (45 minut zajęć i 15 minut swobodnej zabawy w sali aktywnej).

W przypadku kiedy dziecko nie może brać udziału w warsztatach (choroba, niedyspozycja) prosimy o poinformowanie najpóźniej do godz 12.00 w dniu zajęć. Tylko w takim wypadku zajęcia nie przepadają i proponujemy wykorzystanie ich w innym terminie. W przypadku braku informacji o nieobecności zajęcia przepadają.

Wejście na salę warsztatową wyłącznie w obuwiu zastępczym.

Jeśli chcesz uczestniczyć w warsztatach prosimy o kontakt z personelem Cafe Bajarka

 

* podlega ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2018 poz. 1191 t.j. z póź.zm).

Cafe Bajarka ul. Grudziądzka 144, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń