Język angielski 5-6 lat
Poniedziałek 21 czerwca , godz.17:00
Wstęp dzieci: od 35 zł za 1 zajęcia
Typ: zajęcia cykliczne 1 x tygodniu
Impreza przeznaczona dla:
2–4 lat

Język angielski dla dzieci w Cafe Bajarce to wesołe zabawy ruchowe, sensomotoryczne, plastyczne, połączone z nauką języka. Zajęcia prowadzone są przez lektorkę języka angielskiego z doświadczeniem w pracy z dziećmi. Podczas zabaw i wykonywanych ćwiczeń dominuje język angielski, w którym formułowane są polecenia, opisy zabaw, dzieci otaczane są językiem a także zachęcane do używania go w naturalnych sytuacjach zabawy. Taka formuła zajęć może dać wiele radości, a zarazem korzyści. To zajęcia,dzięki którym Wasze dzieci twórczo spędzą czas, a jednocześnie osłuchają się i zaprzyjaźnia z językiem angielskim.

Wprawiony lektor ćwiczy z dziećmi prawidłową artykulację, a zdobyte w ten sposób umiejętności tworzą doskonałe podwaliny do dalszej nauki w starszym wieku.

dzień
godzina
wiek dzieci Karnet na
4 zajęcia
Jednorazowe
wejście
poniedziałek
17:00-17:45 5-6 lat

110 zł

 35 zł

 Czas trwania zajęć: 75 min. (45 min zajęcia + 30 min zabaw w sali aktywnej)

Karnet na 4 zajęcia ważny jest przez 4 tygodnie.
Po zakończeniu karnetu kawa lub herbatka (do wyboru z naszego menu) gratis!

Wejście na salę warsztatową wyłącznie w obuwiu zastępczym, najlepiej na miękkiej podeszwie. Ubiór  powinien być wygodny nie krępujący ruchów.  Bardzo prosimy aby rodzice/opiekunowie odwiedzali nas z dziećmi bez infekcji.

Pierwszeństwo udziału mają posiadacze karnetów. Brak kontynuacji karnetu oznacza brak rezerwacji miejsca na kolejnych zajęciach.

RABATY!
10% dla rodzeństwa uczestniczącego w tych samych zajęciach, przy zakupie jednego pełnego karnetu,
czyli za jedno dziecko płacimy 100% a kolejny karnet dla brata lub/i siostry objęty jest rabatem 10%

10% na inne stałe warsztaty z oferty Cafe Bajarka, rabat liczymy od karnetu o mniejszej wartości,
czyli przy zakupie jednego karnetu płacimy 100% a kolejny karnet na inne zajęcia objęty jest rabatem 10%
Uwaga! oba rabaty nie łączą się razem.

Wejścia jednorazowe są możliwe tylko w przypadku wolnego miejsca w grupie, prosimy zgłaszać chęć udziału najpóźniej dzień przed zajęciami (z uwagi na potrzebę przygotowania odpowiedniej ilości materiałów do pracy dla dzieci)

* podlega ochronie prawnej na podstawie przepisów ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz.U. 2018 poz. 1191 t.j. z póź.zm).

Cafe Bajarka ul. Kaliskiego 36 a, 87-100 Toruń, tel. 798 553 565 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń