zobacz także
Poniedziałek 12 listopada
Poniedziałek 12 listopada
Poniedziałek 12 listopada
Jesienne warsztaty plecenia koszy z rattanu
Sobota 24 listopada , godz.14:30
Wstęp dorośli: 70 zł
Miejsce: Cafe Bajarka w Toruniu
Typ: warsztaty rękodzielnicze
Impreza przeznaczona dla:
dorośli
Chcesz nauczyć się wyplatać kosze z rattanu? Stworzyć jedyne w swoim rodzaju ozdoby? Spędzić kreatywnie czas i poznać osoby, które mają podobne pasje? :)

Zapraszamy na plecionkarskie warsztaty!

Warsztaty kierowane są dla osób początkujących, nie mających żadnego doświadczenia w rękodzielniczych robótkach, ale też dla rękodzielniczek, które pragną nauczyć się nowej techniki. Nieważne ile masz lat i jakie masz doświadczenie :)

Na warsztatach wykonamy wspólnie Twój pierwszy kosz z rączką w dwóch neutralnych kolorach. Pokażemy od podstaw jak przygotować rattan do wyplatania oraz zdradzimy wszystkie plecionkarskie tajniki.

Warsztaty będątrwały 3 godziny, podczas których każdy uczestnik otrzyma indywidualne instrukcje, zobaczy dokładnie sploty i uzyska odpowiedzi nawszystkie pytania.

Bilety w cenie 70 zł.

W cenie zawarte są wszystkie potrzebne materiały do zrobienia swojego pierwszego koszyka (witki rattanowe w dwóch kolorach, spód).

Na koniec każdy otrzymuje DYPLOM ukończenia warsztatów oraz robimy wspólne zdjęcie pamiątkowe :)

Wpłaty można dokonać bezpośrednio w Cafe Bajarka (gotówką, kartą) lub przelewem:
nr konta: 31 1050 1979 1000 0092 5255 7468
w tytule przelewu prosimy wpisać: "warsztaty plecenia koszy 24.11. + Imię i nazwisko uczestnika"
Bardzo prosimy o zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie, mejlowo abyśmy mogli mieć dane kontaktowe uczestnika.
Zastrzegamymożliwość odwołania warsztatów w przypadku zbyt małej ilości chętnych (minimum 5 osób) oraz zamknięcia grupy i możliwości zapisów przed terminem 18.03.2016 w przypadku zebrania max ilości chętnych (12 osób)
 

Podczaswydarzenia wykonamy zdjęcia w formie fotoreportażu, które zostaną upubliczniane na naszej stronie www.cafebajarka.pl oraz w mediach społecznościowych.  Cafe Bajarka ul. Kozacka 17-19 lokal 7, 87-100 Toruń, tel. 56/ 640 28 96 kontakt@cafebajarka.pl
urodziny dla dzieci Toruń, sale zabaw Toruń, zabawy dla dzieci, zajęcia przedszkolne, zajęcia dla dzieci Toruń, urodziny dziecka Toruń